Про нас

Bulanov studio - випереджаючи час і впроваджуючи інновації, створює меблі, втілюючи мрії людини про щасливе життя


Якісна і красиві меблі не тільки прикрашає наше житло або робоче місце і робить його комфортним, але і є частиною нашого іміджу, своєрідною візитною карткою, досить точно характеризує власника. Сучасна м'які меблі, яку пропонує вашій увазі мережа меблевих салонів Bulanov Studio - це чудовий спосіб зробити життя зручним і при цьому висловити свою індивідуальність. Ми пропонуємо великий асортимент сучасних меблів, виготовленої з високоякісних матеріалів за новітніми технологіями. Дивани і крісла від Bulanov Studio не перший рік відомі на ринку України і з часом знаходять все більшу популярність, завдяки винятковій якості і відмінному дизайну.

На сьогоднішній день, Bulanov Studio пропонує меблі на будь-який смак і рівень доходу, від практичних і стильних комплектів економ-класу, до розкішних виробів, розрахованих на VIP-клієнтів. Незалежно від вартості та дизайну, всю нашу продукцію об'єднує висока якість і надійність, які досягаються завдяки ретельному контролю всіх процесів виробництва, починаючи від поставок сировини і закінчуючи прийманням готових виробів. У роботі ми використовуємо виключно екологічно чисті матеріали, які пройшли обов'язкову сертифікацію. Всі матеріали і комплектуючі, починаючи від лісоматеріалів і закінчуючи кріпильними елементами, перш ніж потрапити в цех, проходять строгий контроль і перевірку на відповідність заявленим характеристикам. У своїй роботі "DecArt" спирається на строгі норми ГОСТів, що не допускають ніяких компромісів, тому ми завжди можемо гарантувати довгу і бездоганну службу наших меблів.

Bulanov Studio - це колектив справжніх професіоналів, який динамічно розвивається і постійно прагне до нових досягнень. Ми постійно ростемо, вдосконалюємося і рухаємося вперед, адже наші клієнти завжди чекають від нас чогось нового, цікавого. Щоб виправдати ваші надії, дизайнери Bulanov Studio щодня працюють над створенням нових моделей, а також вдосконалюють ті, які вже популярні. Колектив Bulanov Studio вважає, що якісна, красива меблі повинна бути доступна абсолютно всім і саме в реалізації цієї простої ідеї для нас полягає істинний успіх.