Про нас

Bulanov_studio - впроваджуючи інновації, ми створюємо меблі, які втілюють мрії людини про комфортне та щасливе життя


Якісні та красиві меблі не тільки прикрашають наше житло або робоче місце і роблять його комфортним, але і є частиною нашого іміджу, своєрідною візитною карткою, що досить точно характеризує власника.

Сучасні м'які меблі, які пропонує вашій увазі компанія Bulanov_Studio - це чудовий спосіб зробити життя зручним і, при цьому, висловити свою індивідуальність. Ми пропонуємо великий асортимент сучасних меблів, виготовлених з високоякісних матеріалів за найновішими технологіями. Дивани та крісла від Bulanov_Studio не перший рік відомі на ринку України і згодом набувають все більшої популярності, завдяки винятковій якості та відмінному дизайну.

На сьогоднішній день компанія пропонує меблі на будь-який смак та рівень доходу, від практичних та стильних комплектів економ-класу до розкішних виробів, розрахованих на VIP-клієнтів. Незалежно від вартості та дизайну, всю нашу продукцію поєднує високу якість та надійність, які досягаються завдяки ретельному контролю всіх процесів виробництва, починаючи від постачання сировини та закінчуючи доставкою та монтажем виробів.

У роботі ми використовуємо виключно екологічно чисті матеріали, які пройшли обов'язкову сертифікацію. Усі матеріали та комплектуючі, починаючи від лісоматеріалів та закінчуючи кріпильними елементами, перш ніж потрапити до цеху, проходять суворий контроль та перевірку на відповідність заявленим характеристикам.

Bulanov_Studio – це колектив професіоналів, який динамічно розвивається та постійно прагне нових досягнень. Наші дизайнери та конструктори щодня працюють над створенням нових моделей, а також удосконалюють ті, що вже популярні.